Media społecznościowe – nowe możliwości

Media społecznościowe – nowe możliwości psmm.pl

 Internet przenika obecnie wszystkie sfery życia publicznego i prywatnego. Sieć reguluje nasze życie zawodowe (a niejednokrotnie stanowi narzędzie lub przedmiot codziennej pracy), komunikację ze znajomymi, codzienne wybory konsumenckie (kiedy docierają do nas setki reklam na stronach internetowych różnego typu). Interesującym narzędziem, które zdominowało komunikację w ostatnich latach, są portale społecznościowe. Pozwalają nam porozumiewać się ze znajomymi i innymi osobami, z którymi łączą nas np. zainteresowania lub poglądy.

Dzięki social media możemy wchodzić w różnorodne interakcje z użytkownikami, między innymi poprzez czat, udostępnianie linków, dzielenie się fanpage’ami, tworzenie grup zainteresowań, reklamy i wiadomości prywatne. Ponadto, bardzo ważną funkcjonalnością portali społecznościowych jest możliwość komentowania udostępnianej tam treści, dzięki czemu ich niezwykle istotną cechą jest możliwość nieustającej interakcji i wyrażania opinii.

Media społecznościowe stanowią także kolejny sposób na promowanie swojej firmy lub niekomercyjnej działalności w sieci. Dotyczy to nie tylko wykupowania płatnych form reklamy, takich jak boczny banner czy posty sponsorowane, ale także komunikacji z klientami i osobami zainteresowanymi naszą aktywnością poprzez fanpage.

ciaza.opieka.edu.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *